Ó 2007 AGROZET LEVICE All rights reserved Created by JH
Počítadlo návštevnosti:
AXR-H
Ťažké, polonesené tanierové brány - podmietač tvaru "X" s prekrývaním predných sekcií. Táto konštrukcia zaručuje kľudný chod stroja a pri dobrom nastavení i absolútne rovný pracovný profil. Tanierový podmietač je robustnej konštrukcie, určený pre spracovanie stredne ťažkých a ťažkých pôd, plne hydraulicky prestaviteľný z transportnej do pracovnej polohy a späť. Môže byť dodatočne vybavený hydraulickým nastavovaním pracovného uhla (sériovo mechanicky) a hydraulickým zahlbovaním. Pre optimálne spracovanie pozemku je stroj vybavený závesom s dvojdielnym "T" valcom o priemere 600 mm.
Diskové brány
AXC
Ťažké, nesené tanierové brány - podmietač tvaru "X"
s prekrývaním predných sekcií. Táto konštrukcia zaručuje kľudný chod stroja a pri dobrom nastavení i absolútne rovný pracovný profil. Tanierový podmietač je robustnej konštrukcie, určený pre spracovanie stredne ťažkých a ťažkých pôd.
AXR-E
Ťažké, polonesené tanierové brány - podmietač tvaru "X" s prekrývaním predných sekcií. Táto konštrukcia zaručuje kľudný chod stroja a pri dobrom nastavení i absolútne rovný pracovný profil. Tanierový podmietač je robustnej konštrukcie, určený pre spracovanie stredne ťažkých a ťažkých pôd. Môže byť dodatočne vybavený hydraulickým nastavováním pracovného uhla ( sériovo mechanicky ). Pre optimálne spracovanie pozemku je stroj vybavený závesom s novým dvojdielnym "T" valcom o priemere 600 mm.
V prípade použitia Hydroliftu ( záves pre sejací stroj ) je možná agregácia so sejacím strojom.
MAXIDISC - nesený
Ťažké, krátke, dvojradé tanierové brány. Konštrukcia stroja zaručuje kľudný chod stroja a pri dobrom nastavení i absolútne rovný pracovný profil. Tanierový podmietač je robustnej konštrukcie, určený pre precíznu a rýchlu podmietku  (max. 15 cm) stredne ťažkých a ťažkých pôd.
Stroj  umožňuje  plynulé  hydraulické  nastavovanie  pracovného  uhlu (0 -20° , nezávislé nastavenie prednej a zadnej rady) a je vybavený taniermi 560x6mm.  Pre optimálne spracovanie pozemku je stroj vybavený závesom s  "T" valcom o priemere
600 mm.
MAXIDISC - polonesený
Ťažké, krátke, dvojradé tanierové brány. Konštrukcia stroja zaručuje kľudný chod a pri dobrom nastavení i absolútne rovný pracovný profil. Tanierový podmietač je robustnej konštrukcie, určený pre precíznu a rýchlu podmietku  (max. 15 cm) stredne ťažkých a ťažkých pôd.
Stroj  umožňuje  plynulé  hydraulické  nastavovanie  pracovného  uhlu (0 -20° , nezávislé nastavenie prednej a zadnej rady) a je vybavený taniermi 560x6mm. Pre optimálne spracovanie pozemku je stroj vybavený závesom s  "T" valcom o priemere
600 mm.